Jaar |
Winnaar |
Uitslagen |
Finalist
|
1964 |
Oryx Douala |
2-1 ** |
Stade Malien
|
1966 |
Stade d'Abidjan |
1-3, 4-1 |
Real Bamako *
|
1967 |
TP Englebert |
1-1, 2-2 |
Asante Kotoko *
|
1968 |
TP Englebert* |
5-0, 1-4 |
Etoile Filante de Lomé
|
1969 |
Ismaily |
2-2, 3-1 |
TP Englebert*
|
1970 |
Asante Kotoko * |
2-2, 3-1 |
TP Englebert
|
1971 |
Canon Yaoundé * |
0-3, 2-0 1-0 *** |
Asante Kotoko
|
1972 |
Hafia Conakry * |
4-2, 3-2 |
Simba
|
1973 |
AS Vita Club |
2-4, 3-0 |
Asante Kotoko *
|
1974 |
CARA Brazzaville * |
4-2, 2-1 |
Ghazl Al-Mehalla
|
1975 |
Hafia Conakry * |
1-0, 2-0 |
Enugu Rangers
|
1976 |
MC Alger |
0-3, 3-0 ns (3-0) |
Hafia Conakry *
|
1977 |
Hafia Conakry |
3-2, 1-0 |
Hearts of Oak *
|
1978 |
Canon Yaoundé |
0-0, 2-0 |
Hafia Conakry *
|
1979 |
Union Douala |
1-0, 0-1 ns (5-3) |
Hearts of Oak *
|
1980 |
Canon Yaoundé |
2-2, 3-0 |
AS Bilima *
|
1981 |
JE Tizi-Ouzou * |
4-0, 1-0 |
AS Vita Club
|
1982 |
Al-Ahly * |
3-0, 1-1 |
Asante Kotoko
|
1983 |
Asante Kotoko |
0-0, 1-0 |
Al-Ahly *
|
1984 |
Al-Zamalek * |
2-0, 1-0 |
Shooting Stars
|
1985 |
FAR Rabat * |
5-2, 1-1 |
AS Bilima
|
1986 |
Al-Zamalek * |
2-0, 0-2 ns (4-2) |
Africa Sports
|
1987 |
Al-Ahly |
0-0, 2-0 |
Al-Hilal Omdurman *
|
1988 |
ES Sétif |
0-1, 4-0 |
Iwuanyanwu Nationale *
|
1989 |
Raja Casablanca * |
1-0, 0-1 ns (4-2) |
MC Oran
|
1990 |
JS Kabylie * |
1-0, 0-1 ns (5-3) |
Nkana
|
1991 |
Club Africain * |
6-2, 1-1 |
Villa
|
1992 |
Wydad Casablanca * |
2-0, 0-0 |
Al-Hilal Omdurman
|
1993 |
Al-Zamalek |
0-0, 0-0 ns (7-6) |
Asante Kotoko *
|
1994 |
Espérance de Tunis |
0-0, 3-1 |
Al-Zamalek *
|
1995 |
Orlando Pirates * |
2-2, 1-0 |
ASEC Mimosas
|
1996 |
Al-Zamalek |
1-2, 2-1 ns (5-4) |
Shooting Stars *
|
- *: speelde eerst thuiswedstrijd
- **: finale in Accra
- ***: winnaar op wedstrijdpunten (doelpuntverschil telde niet)
Jaar |
Winnaar |
Uitslagen |
Finalist
|
1997 |
Raja Casablanca |
0-1, 1-0 ns (5-4) |
Obuasi Goldfields *
|
1998 |
ASEC Mimosas |
4-2, 0-0 |
Dynamos Harare *
|
1999 |
Raja Casablanca * |
0-0, 0-0 ns (4-3) |
Espérance de Tunis
|
2000 |
Accra Hearts of Oak |
2-1, 3-1 |
Espérance de Tunis *
|
2001 |
Al-Ahly |
1-1, 3-0 |
Mamelodi Sundowns *
|
2002 |
Al-Zamalek |
0-0 1-0 |
Raja Casablanca *
|
2003 |
Enyimba |
2-0, 0-1 |
Ismaily *
|
2004 |
Enyimba |
1-2, 2-1 ns (5-3) |
Étoile Sahel *
|
2005 |
Al-Ahly |
0-0, 3-0 |
Étoile Sahel *
|
2006 |
Al-Ahly * |
1-1, 1-0 |
Club Sportif Sfaxien
|
2007 |
Étoile Sahel |
0-0, 3-1 |
Al-Ahly *
|
2008 |
Al-Ahly * |
2-0, 2-2 |
Cotonsport Garoua
|
2009 |
TP Mazembe |
1-2, 1-0 |
Heartland *
|
2010 |
TP Mazembe* |
5-0, 1-1 |
Espérance de Tunis
|
2011 |
Espérance de Tunis |
0-0, 1-0 |
Wydad Casablanca *
|
2012 |
Al-Ahly * |
1-1, 2-1 |
Espérance Sportive de Tunis
|
2013 |
Al-Ahly |
1-1, 2-0 |
Orlando Pirates *
|
2014 |
ES Sétif |
2-2, 1-1 (u) |
AS Vita Club *
|
2015 |
TP Mazembe |
2-1, 2-0 |
USM Alger *
|
2016 |
Mamelodi Sundowns * |
3-0, 0-1 |
Al-Zamalek
|
2017 |
Wydad Casablanca * |
1-1, 1-0 |
Al-Ahly
|
2018 |
Espérance de Tunis * |
1-3, 3-0 |
Al-Ahly
|
2018/19 |
Espérance de Tunis |
1-1, 1-0 |
Wydad Casablanca*
|
2019/20** |
Al-Ahly |
2-1 |
Al-Zamalek
|
2020/21** |
Al-Ahly |
3-0 |
Kaizer Chiefs
|
2021/22** |
Wydad Casablanca |
2-0 |
Al-Ahly
|
2022/23** |
Al-Ahly |
2-1, 1-1 |
Wydad Casablanca
|
- *: speelde eerst thuiswedstrijd
- **: werd gespeeld over een finalewedstrijd