Fájl:BSicon uSTR+r.svg
Megjelenés
Ennek a(z) SVG fájlnak ezen PNG formátumú előnézete: 500 × 500 képpont. További felbontások: 240 × 240 képpont | 480 × 480 képpont | 768 × 768 képpont | 1 024 × 1 024 képpont | 2 048 × 2 048 képpont.
Eredeti fájl (SVG fájl, névlegesen 500 × 500 képpont, fájlméret: 217 bytes)
Fájltörténet
Kattints egy időpontra, hogy a fájl akkori állapotát láthasd.
Dátum/idő | Bélyegkép | Felbontás | Feltöltő | Megjegyzés | |
---|---|---|---|---|---|
aktuális | 2017. szeptember 15., 11:45 | 500 × 500 (217 bytes) | Jc86035 | reduced file size | |
2010. november 27., 08:43 | 500 × 500 (395 bytes) | T0118163 | New File | ||
2007. április 3., 22:02 | 500 × 500 (866 bytes) | Platte |
Fájlhasználat
Az alábbi lapok használják ezt a fájlt:
- 1-es trolibusz (Dębica)
- 1-es villamos (Szczecin)
- 10-es villamos (Szczecin)
- 11-es villamos (Szczecin)
- 12-es villamos (Szczecin)
- 2-es trolibusz (Dębica)
- 2-es villamos (Szczecin)
- 3-as villamos (Szczecin)
- 33-as busz (Sopron)
- 4-es villamos (Szczecin)
- 5-ös villamos (Szczecin)
- 51-es trolibusz (Varsó, 1983–1995)
- 52-es busz (Szczecin)
- 6-os villamos (Szczecin)
- 7-es villamos (Szczecin)
- 8-as villamos (Szczecin)
- 812-es busz (Szczecin)
- 9-es villamos (Szczecin)
- 92-es busz (Szczecin)
- 937-es busz (Budapest)
- 99-es busz (Szczecin)
- A Portland Streetcar körjáratai
- B busz (Szczecin)
- Bakerloo line
- Eberswalde trolibuszvonal-hálózata
- H5-ös HÉV
- H8-as és H9-es HÉV
- Kusttram
- Kék vonal (Metropolitan Area Express)
- Most és Litvínov villamosvonal-hálózata
- Narancssárga vonal (Metropolitan Area Express)
- Piros metróvonal (Stockholm)
- Piros vonal (Metropolitan Area Express)
- Simplon-vasútvonal
- Sárga vonal (Metropolitan Area Express)
- U6-os metróvonal (Bécs)
- Wiener Lokalbahn
- Zöld metróvonal (Stockholm)
- Zöld vonal (Metropolitan Area Express)
- Szerkesztő:Balint36/Arosalinie
- Szerkesztő:CsGábor/Útvonaldiagram
- Szerkesztő:Itsmarton/próbalap
- Szerkesztő:Szczecinolog/próbalap
- Wikipédia:Útvonaldiagram
- Sablon:CL Line
- Sablon:Chur–Arosa útvonaldiagram
- Sablon:Útvonaldiagram/937-es busz (Budapest)
- Sablon:Útvonaldiagram/MAX Blue Line
- Sablon:Útvonaldiagram/MAX Green Line
- Sablon:Útvonaldiagram/MAX Orange Line
- Sablon:Útvonaldiagram/MAX Red Line
- Sablon:Útvonaldiagram/MAX Yellow Line
- Sablon:Útvonaldiagram/Wiener Lokalbahn
Globális fájlhasználat
A következő wikik használják ezt a fájlt:
- Használata itt: ar.wikipedia.org
- Használata itt: ban.wikipedia.org
- Használata itt: bn.wikipedia.org
- Használata itt: bs.wikipedia.org
- Használata itt: ca.wikipedia.org
- Tram de Barcelona
- Central Line
- Bakerloo Line
- District Line
- Estació de Marina
- Estació de Glòries
- Estació de Sant Roc
- Estació de Gorg
- Estació de Palau Reial
- Estació de Maria Cristina
- Hammersmith & City Line
- Estació de Ciutadella - Vila Olímpica
- Estació de Selva de Mar
- Estació del Maresme - Fòrum
- Estació de Besòs
- Estació de Cornellà Centre
- Línia 4 de Metrovalència
- East London Line
- Estació de Sant Feliu de Llobregat
- Estació de Sant Adrià de Besòs
- Estació d'Auditori - Teatre Nacional
- Estació de Wellington - UPF
- Estació de Ca l'Aranyó
- Estació de Pere IV
- Estació de Fluvià
- Estació de Fòrum
- Estació de Campus Diagonal-Besòs
- Estació de Port Fòrum
- Estació de la Farinera
- Estació de Can Jaumandreu
- Estació d'Espronceda
- Estació de Sant Martí de Provençals
- Estació de Parc del Besòs
- Estació de la Catalana
- Estació de Sant Joan Baptista
- Estació d'Encants de Sant Adrià
A fájl globális használatának megtekintése