Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Рада складається з 20 депутатів та голови.
Сеньківська сільська рада
Кількість депутатських мандатів у раді — 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів — 20
Склад депутатів Сеньківської сільської ради[2]
№ зп
№ округу
Прізвище, ім'я, по батькові
Дата визнання обраним
Відомості про обраного депутата
Партія
1
1
Ляшенко Юрій Анатолійович
03.11.2010
Освіта вища, підприємець
Єдиний Центр
2
2
Осадчук Наталія Олександрівна
03.11.2010
Освіта незак.вища, Бориспільський соццентр
Єдиний Центр
3
7
Лисак Надія Іванівна
04.11.2010
Освіта середня
Єдиний Центр
4
9
Якимчук Григорій Григорович
04.11.2010
Освіта середня, вет.лікар
Єдиний Центр
5
11
Кацан Валентин Михайлович
04.11.2010
Освіта середня, водій
Партія регіонів
6
18
Федюрко Юрій Михайлович
04.11.2010
Освіта середня, підприємець
Партія регіонів
7
20
Давидчук Юрій Борисович
04.11.2010
Освіта середня, зав.складом
Партія регіонів
8
3
Буздуган Іван Федорович
04.11.2010
Освіта середня
Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
9
4
Чайка Віра Василівна
04.11.2010
Освіта вища, директор Будинку культури
Сильна Україна
10
6
Ігнатенко Володимир Іванович
04.11.2010
Освіта середня, фермер
Сильна Україна
11
14
Коваленко Тетяна Василівна
04.11.2010
Освіта середня, техпрацівник
Сильна Україна
12
15
Юшко Валентина Вікторівна
04.11.2010
Освіта середня, менеджер
Сильна Україна
13
16
Мазай Володимир Іванович
04.11.2010
Освіта вища, диспетчер Аеропорту
Сильна Україна
14
17
Клушко Людмила Михайлівна
04.11.2010
Освіта середня, швея
Сильна Україна
15
5
Годований Валерій Ярославович
04.11.2010
Освіта середня, газоелектрозварювальник
Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
16
8
Курган Володимир Васильович
04.11.2010
Освіта середня, інженер-механік
Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
17
10
Заборська Яна Миколаївна
04.11.2010
Освіта середня спеціальна
позапартійна
18
12
Кушнір Світлана Степанівна
04.11.2010
Освіта середня. листоноша
позапартійна
19
13
Діхтяр Віталій Вікторович
04.11.2010
Освіта середня, ст.дільничий інспектор
позапартійний
20
19
Діхтяр Людмила Володимирівна
04.11.2010
Освіта середня, продавець
позапартійна
Ігнатенко Тарас (1914 –1917 ) — староста села
Кацан Хома (1917 –1919 ) — староста села
Мовчан Григорій Артемович (1919 ) — голова комітету бідняків (Комбід)
Сидоренко Варивон Іванович (1919 ) — голова комітету бідняків (Комбід)
Деркач Мусій Харитонович (1919 –1921 ) — голова комітету бідняків (Комбід)
Мовчан Ілля Григорович (1921 –1921 ) — голова комітету незаможних (Комнезам)
Стрільник Йосип Юхимович (1921 –1928 ) — голова комітету незаможних (Комнезам)
Веклич Григорій Іполитович (1928 ) — голова сільської ради
Коваль Амвросій Свиридович (1929 ) — голова сільської ради
Стрільник Йосип Юхимович (1930 ) — голова сільської ради
Кацан Василь (1931 ) — голова сільської ради
Остроухов Микола (1932 ) — голова сільської ради
Веклич Андрій Петрович (1932 –1934 —) — голова сільської ради
Чайка Тихін Кирилович (—1937 —) — голова сільської ради
Кацан Пилип Ількович (—1941 ) — голова сільської ради
Сидоренко Степан Андрійович (1941 ) — староста села
Ігнатенко Петро Тимофійович (1941 –1943 ) — староста села
Ткач Павло Іванович (1943 ) — староста села
Бровар Іван Петрович (1943 ) — голова сільської ради
Коротенко Марфа Іванівна (1943 —194?) — голова сільської ради
Бойко Василь Павлович (?—) — голова сільської ради
Федюрко Костянтин Іванович (?—) — голова сільської ради
Шевчук Іван Якович (?—) — голова сільської ради
Діхтярьов Олександр Миколайович (?—) — голова сільської ради
Гончаренко Віра Миколаївна (01.07.1998 — 31.10.2010 ) — голова сільської ради
Желевська Любов Іванівна (31.10.2010 —)[3] — голова сільської ради
Коцюба Віктор, Коцюба Ольга, Міщенко Олександр. «Під покровом Святого Харлампія » Історико-краєзнавчиі нариси.— Броварі: Українська ідея.—2007.—280с. (Села Сеньківка, Перегуди, Велика Стариця, Мала Стариця. ) ISBN 966-8126-72-6 .
Сільські ради:
¹ до 2016 року називалася Кіровською