Aruba op de Olympische Zomerspelen 2024
Uiterlijk
Aruba op de Olympische Spelen | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Aruba | ||||||||||||||||
IOC-landcode | ARU | ||||||||||||||||
NOC | Comité Olímpico Arubano (COA) externe link | ||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Aruba op de Zomerspelen | |||||||||||||||||
1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | |||||||||||||||||
|
Aruba zal deelnemen aan de Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs, Frankrijk
Aantal Deelnemers
[bewerken | brontekst bewerken]Hieronder volgt een overzicht van de atleten die zich reeds gekwalificeerd hebben voor de Olympische Zomerspelen van 2024.
Sport | Mannen | Vrouwen | Totaal |
---|---|---|---|
Schietsport | 1 | 0 | 1 |
Wielersport | 0 | 1 | 1 |
Zeilen | 2 | 0 | 2 |
Zwemmen | 1 | 1 | 2 |
totaal | 4 | 2 | 6 |
Deelnemers en Resultaten
[bewerken | brontekst bewerken]Schietsport
[bewerken | brontekst bewerken] Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
Philip Elhage | 10 m luchtpistool |
Wielersport
[bewerken | brontekst bewerken] Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
BMX
[bewerken | brontekst bewerken]- Race
atleet | onderdeel | kwartfinale | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | uitslag | rang | ||
Shanayah Howell | race (vrouwen) |
Zeilen
[bewerken | brontekst bewerken] Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atlete(s) | onderdeel | voorrondes | kwartfinale | halve finale(s) | finales(s) | rang | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||||
Ethan Westera | IQFoil | n.v.t. |
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Just van Aanholt | ILCA 7 |
Zwemmen
[bewerken | brontekst bewerken] Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Series | Halve finale | Finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tijd | Rang | Tijd | Rang | ||
Mikel Schreuders | 50 m vrije slag | 22.14 | 26 | Niet geplaatst |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Chloë Farro | 50 m vrije slag |
Bronnen en noten