Indonesië op de Olympische Zomerspelen 2024
Uiterlijk
Indonesië op de Olympische Spelen | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Indonesië | ||||||||||||||||
IOC-landcode | INA | ||||||||||||||||
NOC | Komite Olahraga Nasional Indonesia (id) externe link | ||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Indonesië op de Zomerspelen | |||||||||||||||||
1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | |||||||||||||||||
|
Indonesië zal deelnemen aan de Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs, Frankrijk.
Aantal deelnemers[bewerken | brontekst bewerken]
Hieronder volgt een overzicht van de atleten die zich reeds gekwalificeerd hebben voor de Olympische Zomerspelen van 2024.
sport | mannen | vrouwen | totaal |
---|---|---|---|
Badminton | 5 | 4 | 9 |
Boogschieten | 1 | 1 | 2 |
Gewichtheffen | 2 | 1 | 3 |
Gymnastiek | 0 | 1 | 1 |
Klimsport | 1 | 1 | 2 |
Roeien | 1 | 0 | 1 |
Schietsport | 1 | 0 | 1 |
Surfen | 1 | 0 | 1 |
Wielersport | 1 | 0 | 1 |
totaal | 13 | 8 | 21 |
Deelnemers en Resultaten[bewerken | brontekst bewerken]
Badminton[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Jonatan Christie | enkelspel | |||||||||
Anthony Sinisuka Ginting | ||||||||||
Fajar Alfian Muhammad Rian Ardianto |
dubbelspel |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Gregoria Mariska Tunjung | enkelspel | |||||||||
Apriyani Rahayu Siti Fadia Silva Ramadhantin |
dubbelspel |
- Gemengd
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Rinov Rivaldy Pitha Haningtyas Mentari |
dubbelspel |
Boogschieten[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Arif Dwi Pangestu | individueel |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Diananda Choirunisa | individueel |
- Gemengd
atlete | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Arif Dwi Pangestu Diananda Choirunisa |
team |
Gewichtheffen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | trekken | stoten | totaal | rang | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||||
Eko Yuli Irawan | -61 kg | ||||||
Rizki Juniansyah | -73 kg |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | trekken | stoten | totaal | rang | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||||
Nurul Akmal | +81 kg |
Gymnastiek[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Turnen[bewerken | brontekst bewerken]
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
toestel | totaal | positie | toestel | totaal | positie | ||||||||||||
vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | ||||||
Rifda Irfanaluthfi | meerkamp |
Klimsport[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Klimsport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Speed[bewerken | brontekst bewerken]
Atleet | Onderdeel | Kwalificatie | Ronde 1 | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tegenstander Tijd |
Tegenstander Tijd |
Tegenstander Tijd |
Tegenstander Tijd |
Rang | ||
Rahmad Adi Mulyono | mannen |
- Vrouwen
Atleet | Onderdeel | Kwalificatie | Ronde 1 | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tijd | Rang | Tegenstander Tijd |
Tegenstander Tijd |
Tegenstander Tijd |
Tegenstander Tijd |
Rang | ||
Desak Made Rita Kusuma Dewi | vrouwen |
Roeien[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
La Memo | skiff |
Legenda: FA=finale A (medailles); FB=finale B (geen medailles); FC=finale C (geen medailles); FD=finale D (geen medailles); FE=finale E (geen medailles); FF=finale F (geen medailles); HA/B=halve finale A/B; HC/D=halve finale C/D; HE/F=halve finale E/F; KF=kwartfinale; H=herkansing
Schietsport[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
Fathur Gustafian | 10 m luchtgeweer |
Surfen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Surfen op de Olympische Zomerspelen2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Ronde 1 | Ronde 2 | Ronde 3 | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Score | Rang | Score | Rang | Tegenstander Uitslag |
Tegenstander Uitslag |
Tegenstander Uitslag |
Tegenstander Uitslag |
Rang | ||
Rio Waida | mannen |
Wielersport[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Baanwielrennen[bewerken | brontekst bewerken]
- Omnium
atleet | onderdeel | scratchrace | temporace | afvalrace | puntenrace | totaal punten | rang | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
rang | punten | rang | punten | rang | punten | rang | punten | ||||
Bernard Benyamin Van Aert | omnium (mannen) |
Bronnen en noten